Eglė Ma
Jungėsi prieš 7 mėnesius
Registravosi prieš 1 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Nors fotografo nuotraukų pavyzdžiai patiko, galutiniu variantu likom labai nusivylę. Visų pirma, nebuvo laikomasi terminų, nuotraukas gavom vėliau nei buvo sutarta ir jei nebūtume priminę, būtume tikriausiai gavę po labai ilgo laiko. Paskui, tikriausiai, paskubom viskas buvo atlikta. Nėra nei vienos tikros, gražios, nuotraukos iš vestuvių pilnų ūgiu, nukirtos kojos, užfiksuotos keistos veido išraiškos, vienintelėj nuotraukoj su tėvais išėjau užsimerkusi. Pati nepastebėjau lipduko ant batelio, fotografas juolabiau nepastebėjo (kaip???), o nuotraukose lipdukas liko, turėjau pati retušuoti. Parašius, kad ne viskas patiko, ar būtų galima kažką padaryti, išvis į laiška nebeatrašė. Neturim nei vienos tikrai gražios nuotraukos iš civilinės santuokos.