Urte Bulavaite
Jungėsi prieš 1 metus
Registravosi prieš 1 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Labai labai, Jums, dėkojame už jūsų gaminamą maistą ir aptarnavimą :) Į mūsų šventę atvyko raudonas autobusiukas, kuris vietoje gamino mėsainius ir bulvytes. Buvo labai labai skanu! Išties, kas ragavo visi vienbalsiai sakė, kad buvo labai skanu, šviežia, minkšta ir norėjosi kartoti :) Virtuvės šefai labai viską greitai gamino ir nuo pat pradžios iki pabaigos bendravimas buvo sklandus, lengvas ir šiltas :) Ačiū, Jums, labai! Tikiu, kad dar susitiksime! :)
Paslauga buvo atlikta:
2025
birželį