Jolita T
Jungėsi prieš 1 metus
Registravosi prieš 1 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Rekomenduoju Aurelijų 100% Prieš perkant automobilį buvau visiškai „žalia“ šituose reikaluose, todėl kreipiausi į jį pagalbos – ir tai buvo geriausias sprendimas. Aurelijus viską paaiškino labai kantriai, atsakinėjo į mano (gal kartais ir kvailus) klausimus su visiška ramybe, viskuo patarė, o svarbiausia – tikrai komunikavo nuoširdžiai ir žmogiškai. Jis labai greitai patikrino mano išsirinktą automobilį ir padėjo susitvarkyti dokumentus. Matosi, kad išmano savo darbą ir daro jį ne tik profesionaliai, bet ir su žmogišku požiūriu. Esu tikrai dėkinga – jei vėl kada reikės pagalbos su auto, žinau, į ką kreiptis.