Sigita Kascėnienė
Jungėsi prieš 1 mėnesį
Registravosi prieš 1 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
NEREKOMENDUOJU. Sugedus skalbimo mašinai ir išsikvietus meistrą, jis atvyko greitai, apžiūrėjo, nustatė, kad sugedęs valdymo blokas, jį pasiėmė, žadėjo atvykti po poros dienų. Laukiu jau trečia savaitė. Paskambinus administratorė maloniai pažadėjo išsiaiškinti ir informuoti, kas atsitiko, kodėl tokia situacija. Skambučio nebuvo. Vėl paskambinus, pasakė, kad meistras susirgo, atvyks po trijų dienų. Laukiu vėl. Tos dienos prabėgo, meistro nėra, telefono jau dabar man niekas nebekelia.
Paslauga buvo atlikta:
2025
lapkritį