Simona Miseviciute
Jungėsi prieš 1 metus
Registravosi prieš 1 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Viskas buvo tiesiog tobula! Nusileidome naktį, o automobilis jau mūsų laukė – jokio streso, tik malonios emocijos. Perdavimo procesas greitas, aiškus, o bendravimas – kaip su gerais draugais. Mašina švari, tvarkinga, važiuoti buvo tikras malonumas. Ačiū už profesionalumą ir žmogiškumą. Rekomenduojam! Sekantį kartą vėl rinksimės Jus !
Paslauga buvo atlikta:
2025
kovą