Marta Paliukienė
Jungėsi prieš 2 mėnesius
Registravosi prieš 1 metus
Atsiliepimai2
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Reikėjo sutvarkyti wc bakelio mygtukus. Atvyko sutartu laiku, pakrapštė kažką ir pasakė, kad reikia užsakyti detalę - po savaitės žadėjo grįžti. Paėmė 60 eur. Jam išėjus, bakelis dar labiau pradėjo bėgti. O pats ir negrįžo, ragelio nekėlė. Labai neprofesionalus, nepatikimas. NEREKOMENDUOJU!
Paslauga buvo atlikta:
2025
rugpjūtį
Profesionalus ir sąžiningas. Žmogus puikiai išmano savo darbą ir stengiasi dėl kliento. Labai džiaugiamės kokybiška paslauga. Ačiū Jums ir sėkmės!
Paslauga buvo atlikta:
2025
rugpjūtį