Gintaras Sabonis
Jungėsi prieš 10 dienų
Registravosi prieš 1 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Suteiktos paslaugos: reikėjo išlyginti sklypą, buvo atliktos labai nekokybiškai. Po atliktų "darbų" reikėjo sumokėti dar tiek pat tam kad viską pataisyti, negana to kad "išmalė" visą sklypą dar ir išvažinėjo bei paliko gilias pravažas kaimyno sklype nors prieš atliekant darbus sklypo ribos buvo nurodytos.... negana to paslaugos buvo atliekamos su techniškai netvarkinga įranga: dėl nesandaraus bobcat hidraulinio siurblio sklypas buvo užterštas hidrauline alyva. Kad technika netvarkinga buvo žinoma iš anksto nes paslaugos teikėjas buvo atsivežęs du kanistrus hidraulinės alyvos ir „darbo“ metu išbėgusią hidraulinę alyvą papildydavo. Apie nekokybiškai atliktą darbą paslaugos tiekėjas buvo informuotas, bet į pastabas atsakydavo arogantiškai: "už darbą turi būti sumokėta", paslaugos tiekėjui šiuo atveju kokybė nesvarbu. Nesusigundykite šiek tiek žemesne siūlomų paslaugų kaina nes didelė tikimybė kad po suteiktos "paslaugos" dar tiek pat kainuos viską sutvarkyti.