Eglė Ch
Jungėsi prieš 1 metus
Registravosi prieš 1 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Draugiškai bendraujantis,tai jei tik to reikia- imkit. Tačiau jei norit gauti tvarkingas nuotraukas-labai stipriai NErekomenduoju. Nenorėjau rašyt tokio komentaro, bet praėjo daugiau nei pusė metų ir vis dar pikta (ir nenoriu, kad kiti taip jaustųsi). Pirmiausiai vietoj prašytų poros šimtų nuotraukų gavom ~1000 (maždaug prasitrink pats). Giedrius sakė jo stilius- natūralumas. Natūralumas toks, kad atiduotos nuotraukos ir kur žmonės užsimerkę, prisimerkę (nieko neatrinkęs). Jei į kadrą papuolė šiūkšliadėžė, tai ji ten ir bus (žodžiu, niekas netvarkyta, kelių nuotraukų fonas pakeistas fonas į juodą/baltą. Tiek to tvarkymo. O mokėta 700e, ne pora šimtas eurų). Taigi turėsime samdyti žmogų, kuris nuotraukas sutvarkys.