Eglė
Jungėsi prieš 6 mėnesius
Registravosi prieš 2 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Labai prastas ir visiškai neprofesionalus „meistro“ darbas. Atvykęs net nepabandė diagnozuoti gedimo – tik pasuko termostatą, nieko nepamatavo, nepatikrino, nepanaudojo jokių prietaisų. Šaldiklis buvo apaugęs ledu, bet jis net neatsidarė pasižiūrėti. Už 5 minučių „diagnostiką“, kuri realiai nebuvo atlikta, paėmė 30 eurų. Šaldytuvas ir toliau neveikia tinkamai – temperatūros negeneruoja, nugarėlė pasidengusi storu šerkšno sluoksniu. Tokį žmogų vadinti meistru yra klaida – tai pinigų švaistymas. Nerekomenduoju niekam, nes tai laiko, nervų ir pinigų švaistymas. Venkite šio neatsakingo „specialisto“. Toks elgesys labiau primena klientų apgavystę, o ne paslaugų teikimą.