Viktorija Gustaitiene
Jungėsi prieš 2 mėnesius
Registravosi prieš 2 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Blogai. Sutarėme datą, valandą, kainą, tiekėjas neatvyko ir nepaskambino. Skambinau įmonės vadovui, jis atsakė, kad tądien nedirba, po to į skambučius neatsiliepė, tik atsiuntė žinutę: "Tomas aplinkos prieziuros darbuotojas" ir telefonas (tipo, ieškokis pati). Prisiskambinau Tomui, pasirodė, kad jis tiesiog... mane užmiršo. Buvo sugadinta visa diena, nes keičiau savo planus dėl kiemo tvarkymo. Neatsakinga įmonė, nerekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2026
kovą