lina vidginiene
Jungėsi prieš 1 metus
Registravosi prieš 2 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Nerekomenduoju. Vedėjas tikrai ne koks (čia visų svečių nuomonė). Turėjo būti dviese DJ + vedėjas, bet buvo tik vienas, o kaina ta pati, nors tarėmės kitaip. Jokios charizmos, energijos ir bendravimo. Aparatūra prasta, tiek garso kokybė, tiek apšvietimo. Žaidimai tragedija. Tik tiek, kad kažką turėjome, vaišinosi viskuo kaip būtų buvęs svečias. :) Gerai, kad ne vestuvės, nors tuo klausimu kažkam girdėjau nepasisekė.
Paslauga buvo atlikta:
2025
gegužę