Evelina Jodkauskienė
Jungėsi prieš 2 metus
Registravosi prieš 2 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Absoliučiai galime paantrinti visiems jau parašytiems atsiliepimams ir drąsiai pasakyti, jog Evaldas yra pats nerealiausias vedėjas! Jau nuo pat pirmo pokalbio buvo aišku, jog tai yra būtent tas žmogus, kurio ir ieškojome. Nesame dar matę, kad kas būtų įdėjęs, tiek daug širdies ir pasiruošimo ne tik apie mus, jaunuosius, bet ir apie mūsų svečius, kaip šiltai jie buvo sutikti ir kiek pagyrimų bei gražių žodžių sulaukė tiek šventės metu, tiek po jos.💖 Tad norime dar kartą nuoširdžiai padėkoti už visus padrąsinimus, idėjų išgryninimą, profesionalumą, rūpestingumą, kūrybingumą, tokią gerą energiją, sklindačią šilumą ir žinoma už tai, kad sugebėjote taip viską sustyguoti, sudėlioti, kai buvo tiek daug staigmenų ir netikėtumų. Ačiū už jūsų darbą, esate begalo nuoširdus, šiltas ir linksmų plaučių žmogus!😊 Taip pat norime padėkoti ir jūsų DJ bei kitiems komandos nariams, kurie pasirūpino, jog viskas įvyktų sklandžiai bei būtų užkurtas pats geriausias vakarėlis!🤩🎉🎊 Dar kartą tariame didelį didelį AČIŪ ir labai tikimes, jog dar susitiksime! 🫶💞✨