Laim Inga
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 8 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Jei norite ne tik skanaus ir kokybiško maisto, bet tuo pačiu ir kažko įdomesnio, įmantresnio, ne tik skoniu, bet ir pačiu patiekimu, labai rekomenduoju Lauryną. Rinkomės tiesiog internetu, nes niekada nebuvo tekę išbandyti kažko panašaus, bet nustebino viskas: skonis, kokybė, vaizdas, patiekimas, deriniai, begalo platus meniu pasirinkimas, atskiras dėmesys veganams ar vegetarams. O ir pats kepimas buvo tarsi vakarėlio pramoga, nes visiems įdomus ir pats gamybos procesas, o dar labiau smagūs pokalbiai su šefu☺️. Mūsų buvo tik 16, bet savo pasirinkimu likome labai patenkinti, nes tikrai tinka tiek smagiam draugų pasisėdėjimui, tiek didžiuliam vakarėliui. Sėkmės darbuose, ačiū kad esate ir žinau kad pasimatysime dar ne kartą😉