Vilija Žiliukė
Jungėsi prieš 2 metus
Registravosi prieš 2 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Buvo atliktas valymas po remonto, pirmas įspūdis buvo kaip ir nieko. Bet po to praėjus kampus, atstūmus sofą ir atidarinėjus visas spinteles rasta neišvalytų vietų (net neprasiurbta). Užsakant tokią paslaugą tikrai tikėjausi ne to.. Taip pat po valymo radom nudaužtą vieną stalčių, merginos neprisiimė kaltės, o kamerų viduje neturime, tai įrodyti negalėjome, nors tikrai dar ryte to nebuvo.
Paslauga buvo atlikta:
2024
liepą