Regina
Jungėsi prieš 6 dienas
Registravosi prieš 2 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Ačiū Evaldui . Darbai pabaigti. Nusiskundimų neturime. Patirties labai daug neturi, bet labai stengiasi. Pažadus pildo,maloniai bendrauja. Pasitikėt galima. Linkime sėkmės darbuose ir gerų užsakovų.
Noriu perspėt visus apie UAB Lintuva , kuri save pristato kaip "Savas baldžius" . Tai nėra savas baldžius !!! O svetimas. Labai karti patirtis... Turėjo užbaigt baldus montuot 2025 m lapkričio 11 d. Šiandien 2026m birželis įpusėjęs... Daugybė prašymų , keliasdešimt skambučių , žinučių , el.laiškų... Nė karto dėl užbaigimo pats neatsiliepė po to, kai terminai seniai visi praėjo.Neatsiprašė, neperskambino, neatsiliepė,neatrašė... Koridoriaus spinta nuo praeitų metų Kalėdų stovi be pagrindinių svarbiausių lamelių durų, kurios suprojektuotos su veidrodžiu ir lentynėle , trūksta spintoj lentynų. Virtuvinis neužbaigtas- dviejų stalčių tik bėgeliai sumontuoti, trečias stalčius be fasadinės dalies, trūksta lentynos... Priminiau ne kartą , kiek liko sumokėti pagal sutartį ir kas nepabaigta. Atsakė jo fb kažkas,kad ,,tikrai,, pabaigs, bet teks laukt toliau. Tai buvo vienintelis atsakymas...Po to nei karto neatsiliepė, nors po 7 savaičių vel priminiau žinutėm , kad negaliu begalybę laukt dėl šeimyninių aplinkybių.Tyla. Lyg šiol. Daugiau nebeatsiliepė, neatrašė, neperskambino. Likutis likęs labai nedidelis. Bet manom ,kad visas užbaigimas kainuoja daugiau. Įmonės , UAB Lintuva reputacija nesvarbi, nes meistras Linas save pristato kaip "Savas baldžius", ir jo fb tik apie pagamintus baldus... Pasirašant Sutartį sužinojome ,kokia tai įmonė, kad tai joks "Savas baldžius". Užsakovai atsiliepimuose Baldų gamyba fb rašo apie dar blogesnę patirtį ir teismus dėl pinigų negrąžinimo ir apie nepagamintus baldus ir dingimą. Todel galvojam, lyginant su kitais, nukentėjom mažai. Dviejų miegamujų spintom ir komodai priekaištų neturim. Kaip minėjau, tamburo spinta neužbaigta, nedidelis brokas dar yra del durų trynimosi varstant. Ir virtuvė neužbaigta. Nerekomenduoju "Savas baldžius" !