Skaidra
Jungėsi prieš 1 metus
Registravosi prieš 2 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Nerekomenduoju. Nesilaiko sutarto laiko, zada, ko negali. Sutarta diena iki pietu turejo buti konteineris, laikas ejo, jokio skambucio, pradejau skambint, klaust, kada, sako, nera vieno vairuotojo, veliau pastatysim, paskambinsim. Laikas ejo, isnesem nemazai atlieku i kiema. Jokiu ziniu, vel skambinu, neaiskus pazadai. I dienos pabaiga emem ieskoti kito teikejo, skambinu atsaukti, bet sako, atvesim pusvalandzio begy. Kadangi negalejom palikti atlieku per nakti kieme, sutikom. Laukem apie 1,5 val kol atveze. Krovem jau patys, darbininka paleide namo. Su nuemimu irgi baiminausi, kad bus panasiai, artejat sutarto laiko pabaigai, skambinau direktoriui, gal pagreitimo reikalus, neaisku, kaip butu buve. Kazkas ten ne taip su komukacija, o klientui stresas.