Eglė
Jungėsi prieš 2 metus
Registravosi prieš 2 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Linkėjimai vairuotojui Benui. Atšiauriomis oro sąlygomis buvome greitai, saugiai bei komfortiškai nuvežti į Kauną ir atgal. Rekomenduoju šias pervežimo paslaugas.
Paslauga buvo atlikta:
2024
sausį