Viktorija
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 3 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Pačios didžiausios rekomendacijos! Įvykus perdegimui darbe bei dėl to atsiradus nemigai, kreipiausi į Indrę ieškodama būdų kaip susitvarkyti su iškilusia problema ir ne tik. Jau po keletos terapijų pradėjau jaustis ženkliai geriau. Terapijų metu vis labiau išmokstu paprasčiau žiūrėti į darbe iškilusias problemas, didelius krūvius ir pan. Konsultacijų metu pradėjome analizuoti ir kitas gyvenimiškas situacijas, santykius su artimaisiais ir kt., todėl po kiekvienos terapijos vis labiau pažįstu save, jaučiu ramybę, ženkliai ramiau susitvarkau tiek stresinėse, tiek sudėtingose, tiek ir kitose gyvenimiškose situacijose. Esu labai dėkinga Indrei už padėjimą susitvarkyti su nerimu, stresu bei savęs pažinimą! Labai rekomenduoju Indrės konsultacijas!🌻