Egle Zavarauskaite
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 3 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Esame labai dėkingi Aistei už nuostabiai ir nepriekaištingai atliktą darbą mūsų biure Vilniuje. Darbas atliktas nuostabiai. Išbaigtumas – tobulas. O kas labiausiai patiko – Aistė buvo labai draugiška, puikiai bendravo ir padėjo mums su idėjos vystymu nuo pirmų žingsnių. O mes nebuvome labai lengvi klientai. Nes ir žinodami mums patinkanti stilių – dar nebūtinai, kad galėjome tai patys įsivaizduoti ir nupasakoti :) Aistė tobulai įgyvendino visus mūsų lūkesčius su pačia idėja bei jos įgyvendinimu ir net juos pranoko. Galiu drąsiai sakyti - iki kitų kartų! :)
Paslauga buvo atlikta:
2023
lapkritį