Dautare Pauliukaite
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 3 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Evaldą rekomenduotume visiems kas ieško ne tik profesionalo, bet ir žmogaus, kuris yra be galo nuoširdus bei atsidavęs savo darbui. Jo paprastumas ir žmogiškumas greičiausiai ir buvo tai, kas užbūrė visus svečius ir be abejo - mus. Nuo pirmo susitikimo buvo aišku, kad Evaldo norime savo šventėje. Atrodė tarsi bendrautume su senu draugu. Labai atsakingai ruošėsi vakaro programai įsigilindamas į visus mūsų norus. Šventėje užkūrė tikrą vakarelį ir įsiliejo į mūsų būrį, nepaliko abejingų draugų bei vyresnio amžiaus žmonių. Evaldas buvo puikiai atlikęs namų darbus, svečius žavėjo, kai į juos kreipėsi vardais ir lengvai užmegzdavo ryšį tarsi pažinodamas juos. Dar kartą didelis AČIŪ Evaldui ir jo komandai, manau susitiksime dar ne vienoje šventėje! 🤍