Rimvydas B
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 3 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Po nuomininkų išsikraustymo liko siaubingai apšnerkštas butas. Skaitydamas komentarus pastebėjau daug gerų atsiliepimų apie Ingos atliktus darbus. Paskambinus pasiūliau atvykti apžiūrėti buto, nes mano nuomone ten reikėtų geros valytojų komandos kokioms trims dienoms. Inga pasakė, kad apžiūros nereikia ir apsiims butą tvarkyti jo nemačiusi. Atvyko sutartu laiku ir visą būtą sutvarkė per 12h!!! Man reikėtų gero mėnesio, kad pasiekčiau panašių rezultatų ir buitinei chemijai tikriausiai išleisčiau du kart daugiau, nei kad kainavo Ingos tvarkymo paslaugos. O ir išeleidus pinigus buitinei chemijai reikia mokėti ja tinkamai naudotis, išmanyti apie ją, žinoti kas tikrai padeda valyti, o kur tik kvapnus skystis supiltas į gerai išreklamuotus butekiukus ko pasekoje mano pirkta chemija nebūtinai bus tokia pat efektyvi kaip ta su kuria dirba Inga. Tikrai LABAI rekonduoju Ingą. Gaila neturiu nuotruokų kaip viskas atrodė prieš jos tvarkymą, bet pasak Ingos, panašios kvadratūros butą ji sutvarko per 5 h. Pas mane ji užtruko 12 h, tad galite įsivaizduoti ką paliko nuomininkai... Inga yra kruopštus, sąžiningas, darbštus, nuoseklus ir kokybiškai atliekantis darbą žmogus. Dirba su savo priemonėmis ir puikiai žino kokiems paviršiams kokias valymo priemones taikyti. Visa buitine chemija ir valymo įrankiais ji bus pasirūpinusi, jums teliks ja pasitikėti kelias valandas ir džiaugtis švara. Dar tikrai kreipsiuosi pas Ingą dėl valymo paslaugų ir rekomenduosiu kitiems. Tariu didelį DĖKUI ir linkiu visokeriopos sėkmės. Iki sekančio karto.