Karolis Bučinskas
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 3 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Keliavome iš Vilniaus į Kauną. Automobilis puikus, švarus. Vairuotojas mandagus, paslaugus. Kaina tikrai patraukli. Viskas puikiai, kelionė neprailgo. Esant poreikiui, tikrai naudosimės paslaugomis dar kart. Rekomenduoju!
Paslauga buvo atlikta:
2023
spalį