Paulius Kruopis
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 3 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Norėčiau labai padėkoti ir pagirti Eglės komandą, aptarnaujant svečius po jungtuvių ceremonijos. Eglės komandai teko aptarnauti svečius ne vieną, o tris valandas. Svečių buvo apie 100, o užkandžiai bei gėrimai buvo padalinti į dvi erdves. Aptarnavo 4 padavėjos, o kaina buvo tikrai neužkelta, labai padori. Maisto tekėjo kainos ir maisto santykis mus labai tenkino. Kas labai mums patiko, kad Eglė su mumis labai dažnai bendravo, rūpinosi, kad šventė pavyktų labai sklandžiai, su džiaugsmu, net kai dar nebuvome pasirinkę aptarnaujančios įmonės. Dirbta tikrai su meile. Šventės metu net padarė svečiams kavos, nors ir nebuvo sutarta. Žodžiu, mes labai esame patenkinti Eglės "Šampano staliuko" paslaugomis ir siūlome drąsiai kitiems pasirinkti šią įmonę ir draugišką jos kolektyvą