1. Paslaugos.lt
  2. Elena Dambravaitė

Nario REKOMENDUOJAMI paslaugų teikėjai

Donatas Medonas Medzevičius Renginiai su gera ir laiminga pabaiga
Renginiai su gera ir laiminga pabaiga
Kaunas

Su Donatu ir komanda dirbome kartu vienose vestuvėse. Tai ir mums buvo pirmas kartas, kai kartu teko darbuotis. Galime drąsiai sakyti, kad vakarinėje šventės dalyje mes jautėmės visiškai užtikrintai, kad šventė bus nuostabi. Teatrola komanda tai Profesionalai, kurie puikiai dirba, susitvarko su netikėčiausiomis situacijomis, skleidžia puikią nuotaiką ir nepaprastai gerą energiją. Su tokia komanda gera ir malonu dirbti. Didelis AČIŪ nuo @JipasakėTAIP komandos. Tikimės, kad dar ne viename renginyje galėsime kartu darbuotis. :)

Paslauga buvo atlikta: 2017 balandį
Trendy Bar Mobilus Baras / Barmenai - Trendy Bar
Mobilus Baras / Barmenai - Trendy Bar
Vilniaus rajonas

Tai ne šiaip profesionalūs barmenai, kurie nepriekaištingai atlieką savo darbą. Tai - kokybiški ir labai skanūs kokteiliai. Nuostabūs barmenai, kurie mėgaujasi savo darbu, dėl to visada yra su šypsenomis. Sunku įsivaizduoti šventę be Trendy baro :)

Paslauga buvo atlikta: 2019 gegužę
Juozas Stanulis Tekstų kūrėjas / rašytojas / copywriter Eng / Lt
Tekstų kūrėjas / rašytojas / copywriter Eng / Lt
Vilnius

Labai maloniai ir nuožirdžiai bendrauja. Įsiklauso į iššakomus poreikius. Greitai, operatyviai, atsakingai ir profesionaliai atlieka užduotis. Visiškai patenkino lūkesčius ir juos viršijo. Mano komanda labai patenkinta ir dėkinga! Drąsiai rekomenduojame :)

Paslauga buvo atlikta: 2021 sausį