Ieva pieva
Jungėsi prieš 22 valandas
Registravosi prieš 4 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
BĖKIT TOLYN NUO SUKČIAUS!!! JIS NETURI ELEKTRIKO KVALIFIKACIJOS!!! Tokio žmogaus, kaip žmogaus ir kaip paslaugų atlikėjas, neteko sutikti gyvenime! Pirmiausiai tai elektrikas, NETURINTIS elektriko kvalifikacijos, šiuo klausimu nieko nebaiges ir mokantis atmestinai tik kažką. Susitarėm dėl lauko pagrindinio laido pakeitimo. Reikėjo pakeist laidą nuo dėžės ir į namą, reikėjo rangovo akto.Pasakėm kad ir viduj viska keisim, pasakė kad viską atlieka. Apžiurejo per du kartus, sutarem ir darbus, jų apimtį, ir kainas. Atvykes tiek pirmu kartu tiek antru, kaip atveze medziagas supirktas, tai pirmiausia apziurinėjo ka turim vidui, akcentuodamas kad ir tą paimtų ir aną ir trečia ir t.t. Gaila, buvom patikli ir pagal saskaita nepatikrinom kad nera vieno nepigaus laido. Atlikti darbams reikėjo kasimo leidimo. Melavo kad jam kazkodėl neduoda. Kaip nuvykau pati, prašyma leidimui gavau is pirmo karto, o atsakymas buvo kad jokio elektriko nebuvo ir jokio prašymo tam nebuvo! Vilkino darbus, pagaliau gavom iš jo prasymą su kitos firmos duomenimis ( kitus pasisamdė). Kasimą atliko dar trecias asmuo, kuriam prašė sumoket iš karo mums. Sumokėjom kas kasė.Pareikalavo sutartų pinigų, sumokėjom ir jam su mintim,kad toliau bus atlikti darbai, nes laikas spaudžia. Atvežė skydą kur pradzioj sakė 20€, po to pakėlė jau iki 60€. Aktą pridavė su lauke paliktu numestu laidu, nors turėjo ivesti į vidų ir pastatyt skydą. Tolimesnius darbus perdave dar kitam elektrikui, nusiunte kelias neaiskias foto,su likutine sutarta musų suma, nedasakydamas kokia vidui tiksliai instaliacija laukia. Atvyke žmonės, gusčiojo pečiais,kad neadekvati suma ( o kur bus adekvati kaip paimta jo jau daugiau).Tada ir prasidėjo katės ir pelės žaidimas, neatsakinėjo į skambučius. Susisiekem su tuo kas pradavė aktą, o laidas mėtosi lauke. Tai žmogus tarpininkavo, kad nebūtų jam problemos. O šis sukčius, sugebėjo dar iškolioti per tel mus, mums šneka vieną, kitiems elektrikams kitą, meluoja nejausdamas ką meluoja. Pats mums aiskina kad mes prisigalvojom papildomai darbų, kad skydą surinkt, kad šildymui ir kondicionieriui laidus išvest, nors viskas nuo A iki Z buvo aptarta. Bet matomai net nesiklause dalies, nes ziurejo ka galima isnešt is buto! O po geros val iškoliojas skambina, kad kaip ir galėtų vidui atlikti instaliacija jei sutariam kainą. Kaip tokiu melagiu gali pasitikėt! Laidas tiek į namą tiek prie lauko dėžės buvo pertrumpas, laidas prie namo net negali būti įkastas! Sutartas lauko laido keitimas kainavo dvigubai!