Brigita Šakauskienė / VGTPT
Jungėsi prieš 2 metus
Registravosi prieš 4 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Kelionė buvo labai patogi. Saugiai ir laiku buvome pristatyti iš Kauno į Vilnių ir iš Vilniaus į Kauną. Vairuotojai mandagūs ir punktualūs. Autobusiukas labai tvarkingas. Kelionė suplanuota prie kelias dienas iki jos datos, tačiau pavyko viską labai operatyviai ir sklandžiai susiderinti. Rekomenduoju, tik patys geriausi atsiliepimai! 👌
Paslauga buvo atlikta:
2023
lapkritį