Silvija
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 4 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Nuoširdus dėkui dviems jauniems kūrybiškiems-Gabrielei ir Gediminui-nuo manęs ir mano dviejų anūkėlių-už nuostabų laiką.Nuoširdus bendravimas,vaikiškos svajonės išpildymas.Rekomenduoju visoms mamytėms ir močiutėms,kurios myli savo vaikus ir anūkus.Gabrielei ir Gediminui-sėkmės.Judu-nuostabūs.
Puikus atradimas man,kai sudėtinga nustebinti bet kurį.Paletė įvairiausių žvakių bet kuriai progai,Gabrieles lojalumas bendraujant ir nuoširdumas-man,asmeniškai,nulėmė pasirinkimą-tiesiog surenku numerį,pasakau ko ir kada man reikia ir viskas.Labai džiaugiuosi,kad yra ''giftija'' ir nuostabi jauna moteris,kuri kuria ir gamina su MEILE.Sėkmės ir iki kitų užsakymų.Vasario 14-oji,gimtadieniai,o ir paprastas pasisėdėjimas vakare prie žvakės.....