Edvardas
Jungėsi prieš 1 mėnesį
Registravosi prieš 4 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Labai džiaugiamės, kad Iveta sutiko išgelbėti jaunavedžius nuo prapuolimo ir suorganizavo bei kuo puikiausiai įgyvendino šventę! Jei ne ji, turbūt būtume dar iki šiol paskendę darbuose 😊 Pasiprašėm planavimo paslaugos, kai jau buvom labai arti vestuvių datos ir patys nebežinojom ko griebtis, ką daryt, tai ačiū begalinis Ivetai, kad sustygavo viską, sudėliojo kaip turi būt! Žodžiu, ji perėmė viską į savo rankas, mums tik tereikėjo pasirinkti iš pasiūlytų variantų. Viskas pavyko puikiai, o mums beliko tik mėgautis švente! Buvo išpildyta kuo geriausiai iki visų smulkmenų, buvom ne tik aprūpinti reikiamom paslaugom, bet gavom ir taip reikalingų patarimų ir pagalbos, kurią galėjo suteikti tik tokia šilta ir paslaugi planuotoja 😊 beje, sakiau jei kas klaustų patarimo, pirmiausia rekomenduočiau kviestis planuotoją 😃, o dar geriau – Ivetą!
Susipažinę su Šarūnu atsipalaidavom, buvo aišku, kad vestuvės bus puikios ir galėsim pasimėgauti! Tiek talento turi jis, sunku ir aprėpti 😊 Maximaliai kokybiškai, žaismingai, atsakingai atliktas darbas, o čia ne juokas suvaldyti tokią minią skirtingų žmonių! Super, esam labai dėkingi, kad sutikai prisidėti prie mūsų šventės ir dar palikai pačius geriausius, maloniausius ir džiugiausius prisiminimus! Ir ne tik mums, bet ir svečiams! AČIŪ