Inga
Jungėsi prieš 4 metus
Registravosi prieš 4 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Dar emocijoms neatslūgus noriu padėkoti Martynui už šauniai,įdomiai ir linksmai pravestą mano gimtadienio šventę.Tikrai rekomenduoju šį puikų jauną žmogų “orkestrą”-kuris ne tik leido mano pageidautą muziką,bet ir puikiai pravedė visą vakarą(išpildydamas visus mano pageidavimus 100%).Pasirnkdama Martyną klausiausi savo vidinio balso,o jis sakė viskas bus puiku?.Tikrai buvo suuuper!Dėkinga aš ir visi mano svečiai.Martynai -sėkmės darbuose ir ačiū,už nuoširdų darbą,kurį darai su atsidavimu ir vidine ugnele?
Paslauga buvo atlikta:
2022
rugsėjį