Austėja Dabašinskienė
Jungėsi prieš 4 metus
Registravosi prieš 4 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Rekomenduoju!!! Darbą parašė labai gerai, viskas taip kaip buvome sutarę, nors ir labai bijojau tačiau viskas gerai ir šis žmogus tikrai patikimas. Taisė ir atsižvelgė į visas pastabas. Kam aktualu kreipkitės konsultacijai. Tikrai verta ir naudinga!
Paslauga buvo atlikta:
2022
gegužę