Liudmila T.
Jungėsi prieš 7 mėnesius
Registravosi prieš 4 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Puikiai, savo darbui atsidavusiai, ispanų kalbos Mokytojai Karolinai?!!! Man patiko kalbos mokymo metodika, aiškiai ir suprantamai pateikiama mokomoji medžiaga. Pamokų metų atlikome daug užduočių, kurių dėka pamokos nebuvo nuobodžios ir monotoniškos, o namų darbų užduotys buvo labai įdomios bei pagal poreikį? Smagu mokytis iš Mokytojos, kuriai tikrai patinka mokyti! AČIŪ Jums - Karolina❣??❤?
Paslauga buvo atlikta:
2020
birželį