Olga Šabaš
Jungėsi prieš 4 metus
Registravosi prieš 4 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Vilma tikrai yra puikus ne tik kaip žmogus tačiau kaip ir menininkė, tapytoja. Man teko matyti nemažai jos paveikslų, taip pat piešė ir man, likau labai patenkinta. Nes jos paveiksluose atsispindi ne tik grožis, estetika, tvarkingumas bet ir gyvybė. Tokius paveikslus norįsi pirkti nes menininkė įdeda į juos savo širdį ir atskleidžia savo gyvenimo nuotaikas. Labai esu sužavėta ir tikrai rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2015
balandį