Vladas
Jungėsi prieš 6 dienas
Registravosi prieš 4 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Bendrauja atrodo kaip ir viskas ok ,prof. Gaminys vizualiai atrodo graziai, bet jau suvirinimo kokybe tragedija. Suvirinimo siules pasleptos glaistu, ant virsaus uzgruntuota, objekte suvirinta isvis baisu, prisnargliota , suvirinimo siule net nepavadinsi. Kalba daug bet kokybes nera. Nerekomenduoju. Foto neturiu, tik vidio. Norintiems galeciau atsiusti. Ant karkasines sienos tvirtinimas, tai kad pagamintu kazkoki kronsteina, tai ne , imete OSB plokste ir apdirbk ja kaip nori, dar ir storis bet koks. Ne tai kad parinktu toki kad gipsu uzsukt ant virsaus butu galima. Zodziu svarbu ale padaryt ir pinigus paimt. Manes nebuvo, tai zmonai kaip nieko nesupranta parode ale va sumontavom duok pinigus ir davai.