Deimantė Naujalienė
Jungėsi prieš 4 metus
Registravosi prieš 4 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Sveiki! Noriu iš visos širdies pasidalinti savo rekomendacijomis apie fotografę Gabrielę. Visu pirmiausia, tai yra mano atradimas! Šis žmogus man kaip deimančiukas, kurį saugau įpatingom progom. Nebijau to teigti. Man kaip klientei, visada yra svarbiausia jaustis laisvai ir atsipalaidavus prieš fotografą. Gabrielė yra tas žmogus, iš kurios sklinda toks gėris ir šiluma, kad su ja jautiesi kaip su drauge, prie jos nebijai suklysti ne taip atsistoti, nes žinai, kad ji pataisys tave ir patars tau. Su šiuo žmogumi, aš nepavargstu ir man laikas labai greitai praeina. Toliau kalbant apie jos darbus. Visada nuotraukas atiduoda laiku. Nuotraukos yra PILNAI išdirbtos. Ji taip padaro. Ji atiduoda tam širdį. Gavus rezultatą, akivaizdžiai tai matosi. Gabrielė yra profesionalė visom prasmėm. Ir jeigu reiktų rinktis ateičiai visom svarbiom šventėm, mes pasirinksim TIK Gabrielę. O ir fotosesijas atradus ją, patikim tik jai. Šis žmogus yra vertas labai DAUG! Ačiū, kad esi. ?