1. Paslaugos.lt
  2. Ilja Berlin

Nario REKOMENDUOJAMI paslaugų teikėjai

Andrej Černenko Rezervuojamos datos 2020 metams.
Rezervuojamos datos 2020 metams.
Vilnius

Andrej mane nustebino savo profesionalumu. Fotosesija masažo kabinete buvo nelengva užduotis, su kuria Andrejus susitvarkė puikiai. Fotografui teko kurti apšvietimą, kadrų idėjas, kad masažuotojo darbas atrodytų įspūdingai. Taip pat kadrai perteikia emociją. Ačiū labai!

Paslauga buvo atlikta: 2016 rugpjūtį
Modestas Galčius Interneto svetainių kūrimas - Webmode
Interneto svetainių kūrimas - Webmode
Vilnius

Mane sužavėjo Modesto požiūris į darbą. Jis ne tik greitai ir kokybiškai atliko svetainės tobulinimo darbus, tačiau pastebėjo trūkumus, kuriuos padarė kiti programuotojai ir pasiūlė svetainės patobulinimą, kuris lemia svetainės poziciją Google paieškoje. Taip pat su Modestu yra lengva susitarti. Tai labai didelis privalumas, kai bendradarbiavimas yra sklandus.

Paslauga buvo atlikta: 2016 lapkritį
Germanas Feeria - interneto svetainių kūrimas ir programavimas
Feeria - interneto svetainių kūrimas ir programavimas
Vilnius

Šios įmonės teikiamos paslaugos labai kokybiškos, tačiau nepigios. Už tokią kokybę negaila sumokėtų pinigų, todėl viskuo likau labai patenkintas. Sužavėjo projekto vadovo požiūris į darbą: jis nemažai laiko skiria bendravimui gyvai su klientais, stengiasi suprasti kliento problemą ir surasti sprendimą. Projektų vadovas nėra mechaniškas klientų užgaidų vykdytojas, jo kompetentingi sprendimai pagerino atlikto projekto funkcionalumą. Vadybininkas sužavėjo mane konkretumu ir organizuotumu, jokių tuščių kalbų nebuvo! Tai viena iš nedaugelio įmonių, kuri laikosi sutartu terminu – viskas buvo atlikta sutartu laiku be vėlavimų. Taip pat taikomas garantinis aptarnavimas. Jeigu ieškote kokybiško paslaugų teikėjo, drąsiai rekomenduoju!

Paslauga buvo atlikta: 2018 gruodį