Ernestas Skaržinskis
Jungėsi prieš 8 dienas
Registravosi prieš 4 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Idealus aptarnavimas , kaip susitarėm taip ir atvažiavo , punktualumas parupintas . Gavau geros nuotaikos doze . Dėkui ;)
Viskas labai patiko, ypač sodybos savininko bendravimas/kontroliavimas pagalba su visais mums kylusiais klausimais. *Švarą *Atsakingumas *Prisitaikymas prie kliento norų *Dekoracijos pagal norus *Maistas labai skanūs ir labai daug svėčiai liko laimingį ir pavalgę. *Labai didelė salė daug vietos užtenka ir Muzikantui ir švečiams šoktį. Labai patiko vietą padaryta mobiliam barui, toli eit nereikėjo viskas būvo vietoje ir patogiai! Vienu žodžiu viskas patiko labai rekomenduojam!!!