Enrika Novogreckienė
Jungėsi prieš 5 metus
Registravosi prieš 5 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Mes Audrių labai mylim ir esam dėkingi už jo ir kolegos darbą, šie žmonės myli tai ką daro! ??Šventė sukoordinuota puikiai, nereikėjo prašyti ar ką nors sakyti šventės metu, Audrius viską profesonaliai sustygavo, o mes tik džiaugėmės akimirkomis. ❤️ Nuoširdžiausios rekomendacijos ir manom, kad dar pasimatysim! ??
Paslauga buvo atlikta:
2021
rugpjūtį