Edita
Jungėsi prieš 1 metus
Registravosi prieš 5 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Gyvenimas nušvinta, sutikus tokius žmones, kaip Rimantas, kuriuo gali pasitikėti 110 %, kur jauti,kad žmogus pats būdamas šviesi ir šilta asmenybė, turėdamas Dievo dovaną matyti jausti, suprasti, gydyti per Kūrėjo energiją, daro STEBUKLUS ! Dauguma gyvename gyvenimą, galvodami kad tėra tik tai ką mes matome, o kiek yra visko,ko nematome... šis žmogus išgelbėjo mane ir mano sielą nuo itin klastingų demoniškų nasrų, kurie neva buvo pagrįsti meile ir gėriu.. Žmonės, būkite budrūs, jei patys nežinote kur papuolė te, rekomenduoju kreiptis pas tuos,kurie mato jaučia, žino. Nuoširdžiausia padėka Rimantui už degimą noru padėti žmonėms ! Tai didžiulė vertybė šiame haosiškame laikmečio periode. Būkite visi palaiminti ir sveiki ! Su visa pagarba ir nuoširdžia šypsena, Edita