Audronė Januškevičienė
Jungėsi prieš 5 metus
Registravosi prieš 5 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Labai gera mokymo įstaiga suaugusiems. Malonus kolektyvas, draugiška atmosfera, jauki aplinka. Mokausi čia pardavėjos-kasininkės specialybės. Esu dėkinga savo mokytojai Solveiga ne tik už profesionalumą perteikiant žinias, bet ir už žmogiškąsias sąvybes: jumoro jausmą, draugiškumą, supratingumą ir atjautą. Kviečiu visus mokytis čia. Rekomenduoju
Paslauga buvo atlikta:
2021
gegužę