Gintautas Šatas
Jungėsi prieš 2 mėnesius
Registravosi prieš 10 metų
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Labai patogiai ir nebrangiai buvome pristatyti is Vilniaus I Kauna ir is Kauno I Vilniu. Kelione neprailgo, buvo labai patogi, autobusas naujas, tvarkingas ir patogus, Vairuotojai mandagus ir punktualus. Palikom autobuse netycia indeli - tai netgi pristate kita diena I biura, nereikejo net vaziuoti pasiimti. Aciu! Nuosirdziai rekomenduojane!
Paslauga buvo atlikta:
2024
sausį