Raimundas
Jungėsi prieš 17 minučių
Registravosi prieš 6 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Dalis rozečių buvo prijungtos neteisingai, tad kitam elektrikui teko jas perjungti iš naujo. Laidai nužievinti per daug – statant rozetę ar jungiklį į lizdą, yra tikimybė jiems susiliesti. Tai pats mačiau, o kitas elektrikas taip pat atkreipė į tai dėmesį. Na, matyt, iš pavydo – konkurentas. :D. Neaišku ar dėl to automatukai suveikė tik pajungus elektrą ar dėl kitų rozečių prasto pajungimo. Ką kalbėti apie rozečių prijungimą, kai kitam elektrikui reikia neprijungtą laidą prijungti prie rozetės? Jis ne tai kad galėjo iškristi – jis net nebuvo įmontuotas į rozetę, nes buvo nenužievintas. Iki pat šiol taip ir yra. Vieną dvigubą rozetę reikės pačiam permontuoti, nes jos sudėtos per toli viena nuo kitos: šiaip ne taip jas prispaudus ir uždėjus rėmelį, jungiklis vos ne vos paspaudžiamas, lipa ant rėmelio. Apie tai, kad dalyje vietų reikėjo pačiam žaisti, kad rozetės priglustų prie sienos, ar apie jų horizontalumą nėra nė ką kalbėti. Suprantu, kad sumontavus interneto kabelį reikia visus juos sujungti, o jei vienas neprijungtas, tai pasiūlymas pačiam įstatyti į vietą, nes „tai nesudėtinga“, skamba teisingai, bet atrodo gana keistai... Na, ir nieko tokio, kad interneto kabelio laidų dangtelio nebėra. Nors tai smulkmena, tačiau kai yra visas tokių dalykų komplektas, tuomet jau ir smulkmenos nervina. Aš suprantu, kad objektų yra daug, kad ne visos sienos yra idealiai lygios, bet kai man pačiam, taisant atliktą darbą, už kurį buvo apmokėta, rezultatas gaunasi geras, tai kažkas matyt yra ne taip. Ir aš tikrai rankomis, kuriomis ką tik čiupinėjau gipsą ar kokį nors mišinį, neimčiau švarių rozečių ir jungiklių, kad jie taptų tokie patys balti. O tai, kad kitą dieną po atskiro pasakymo atvažiuojama ir nuvaloma... na, vietoje buvusios tamsios rozetės vis tiek lieka pilkos. Bet čia tikrai smulkmena ir aš tik kabinėjuosi. Reziumė. Po tokio darbo net neturėjau noro, kad viską tvarkytų tie patys meistrai. Bet nebuvo ir taip, kad elektrikas nebūtų sužinojęs apie broką. Greičiausiai mintyse tikrai planavo atvykti ir viską sutvarkyti. Čia kalba apie likusią netvarką, nes tarpinis pataisymas buvo ir nebuvo bėdos prisikviesti, bet viskas, kas parašyta aukščiau, liko po tarpinio pataisymo, po kito elektriko revizijos. Bendravimas kultūringas, atvyko sutartu laiku. Tiksliau, atvyko kitą dieną, bet apie tai sužinojau iš anksto iš pačio meistro – dėl to pagarba. Žmonės tikrai neatrodo blogi, bet geras žmogus – ne profesija. Tikrai nemanau, kad savo darbo neišmano, nes visi kiti atsiliepimai puikūs ir, manau, jie teisingi. Tik matyt man nepavyko dėl kokių nors priežasčių. Matyt, mano bloga karma – kitiems pasisekė puikiai ir matyt toliau seksis. To ir linkiu.