Paulius
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 6 metus
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Kelionė po Vilnių 2 val. ir pervežimai į/iš oro uosto. Absoliučiai be priekaištų: geri automobiliai, atsakingi vairuotojai, viskas laiku, sklandžiai, ir lanksčiai. Palyginus, labai prieinamos kainos. Rekomenduoju be išlygų, ir planuoju naudotis paslaugomis, kai tik reikės.
Paslauga buvo atlikta:
2023
liepą