1. Paslaugos.lt
  2. MB Ugnies sakalai

Nario REKOMENDUOJAMI paslaugų teikėjai

Ivanas Tereškovičius 3d Vizualizacijos 3d Grafika
3d Vizualizacijos 3d Grafika
Kaunas

Puikiai atliktas darbas. Labai konstruktyvus bendravimas. Profesionalus rezultatas. Būtent tokiais žodžiais norisi apibendrinti bendravimą su Ivanu. Kuklu? Šabloniška. Gal būt. Bet man tikrai [atiko puikų įspūdį. Darbas atliktas puikiai ir laiku. Galiu tiktai pasakyti ačiū. Jeigu ateityje turėsiu panašių užsakymų, būtinai dirbsiu su Ivanu. Ivanai, ačiū, kad esi :)

Paslauga buvo atlikta: 2020 gruodį
Ramūnas Stankevičius Sukursime jūsų svajonių tinklalapį arba el.parduotuvę!
Sukursime jūsų svajonių tinklalapį arba el.parduotuvę!
Vilnius

Sunku rašyti atsiliepimus. Kol nepradėjai nieko daryti, atrodo, kaip viskas sudėtinga, kai padarei - kaip viskas paprasta. Tai tikriausiai geriausias atsiliepimas apie darbą, kai jį užbaigus lieka jausmas gerai ir brandžiai padaryto darbo. Būtent toks jausmas ir liko po darbo su Ramūnu. Gerai, profesionaliai, laiku ir brandžiai. Ko daugiau norėti. Kas liečia bendravimą ir darbo stilių - nenustebkite. Konstruktyvu, be emocijų, vertinant savo ir kitų laiką. pasiruoškite situacijai, kai ,jeigu ko nespėjate, jūsų gali paprasčiausiai paprašyti tai, ką esate pasižadėję. Korektiškai, taktiškai, bet reikliai. Gana retas fantazijos polėkio, darbo drausmės ir konstruktyvumo mišinys. Manau, kad, jeigu ieškote žmogaus, kuris gali maksimaliai savarankiškai atlikti darbą - jūs jį radote. Su Ramūnu bendradarbiaujame ir toliau. Ir, tikriausiai tai geriausia rekomendacija, kurią galima duoti.

Paslauga buvo atlikta: 2020 gruodį
Jonas Gasparka Video Montavimas / Filmavimas / Animacija / Judanti nuotr.
Video Montavimas / Filmavimas / Animacija / Judanti nuotr.
Vilnius

Kartais būna situacijų, kai neturi po ranka nieko, o tau reikia sukurti video. Būtent tokia buvo mūsų darbo su Jonu pradžia. Ir... nepatikėsite, jisai puikiai tai padarė. Profesionalumas ir korektiškumas. Laiku, profesionaliai ir netgi tilpo į biudžetą. Ko daugiau reikia? Manau, kad tai idealus sėkmės receptas. Ačiū jums Jonai.

Paslauga buvo atlikta: 2020 gruodį