1. Paslaugos.lt
  2. Saulius Vilička

Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai

Giedrius Profesionalus vestuvių ir renginių fotografavimas.
Profesionalus vestuvių ir renginių fotografavimas.
Kaunas

Noriu pasidalinti kokį atsakymą parašėme su žmona po gautų vestuvių nuotraukų: "Sveiki, Giedriau, Jei trumpai, tai norim, kad atsiųstum raw photos. O jei plačiau, tai prisėdęs parašysiu visai netrumpą tekstuką feedbackui. Nesu gyvenime to daręs, kažkaip niekad neteko, bet viskam būna pirmas kartas :)) Visų pirma, labai gaila matyti pravirkusią žmonelę po nuotraukų peržiūros. Taip, gali būti ji lygina tiesiogiai su mano atsidavimu nuotraukoms ir kaip atsakingai jas darau, tiek šventės metu, tiek redaguodamas. Dar vakar norėjau parašyti kaip jautėmės, bet luktelėjau, kad nusėstų kiek emocijos. Žodžiu, kaip yra - taip, bet vis tiek jaučiu pareigą parašyti papunkčiui kaip/ką reikėjo daryti geriau (turi pilną teisę neskaityti ir galvoti, kad mes neteisūs, nesuprantam ir t.t., bet anyw, norisi, kad visi žmonės savo amatą darytų iki galo gerai). - Sutartyje buvo nurodyta, kad negalime teikti priekaištų dėl atsiųstų nuotraukų, tačiau įranga su kuria fotogravai nebuvo skirta vestuvėms.. Aš pilnai suprantu, kad meniškos, išsiliejusios, juodai baltos foto ir t.t. yra SUPER, bet.. tai turėtų būti daroma ON purpose (kaip darbas su juostelėm, low shutter ir t.t.), o ne visos nuotraukos neryškios (ne sharp), su labai prastu dynamic range, nemokėjimas dirbti su spalvomis.. Panašu, kad 30mm, ar koks ten objektyvas.. buvo kritęs arba kažkas jam blogai. Lyg vašku išteptas priekinis stikliukas. I mean.. tai su telefonu geriau nuotraukos atrodytų :D - Labai keistos kadruotės. Žmonės vos telpa į nuotraukos kraštus, neieškota fotografavimų kampų, ar jei tarkim fotografuojama bažnyčioje iš galo, tai kokio velnio nedaryti simetrijos.. :D - Yra toks dalykas kaip burst mode.. tai jei žmonės sveikina, juokiasi, ar tiesiog sustoja prieš fotoaparatą.. reikia pasakyti irrr.. 3-4 ir padaryti bent 5 foto, greit užmesti akį ar gavosi padėkoti ir tada judėti toliau. Dabar įkelta daug nuotraukų, kurie yra veiksmo metu, kai žmonės negražiai kalba, dairosi, išsiviepę, nežino kur padėti rankas ir t.t. - Ką pats manai dėl bendros nuotraukos? Viskas okey su kokybe? Aš tai nežinojau, kad fuji dynamic range yra.. toks :D Bet ne mano darbas per vestuvės galvoti apie apšvietimą ar su kokia techn. dirba fotografas. - Nėra pastovumo nuotraukoms, tai labai didelis kontrastas, tai viskas blow up atrodo, tai mėlynas apšvietimas, tai tint per daug, tai veidai išdegę nuo saulės apšvietimo.. žodžiu, kodėl? :D Tiesiog.. Giedriau, dabar jau rimtai, tu fotografuoji vestuves, ne gimtadienį.. tai įsigyk geresnę techniką, daugiau gaudyk emocijų, daugiau plačių kadrų, buk labiau veiksme ir geriau atsiųsti 450 nuotraukų gerų, nei 900 šiaip sau :D Atsiduok PILNAI procesui ir pačiam bus smagiau dirbti, visi tik gerus atsiliepimus rašys ir nereikės galvoti, vat čia tai ant "durnių" papuoliau :D" TIKRAI NEREKOMENDUOJAME P.S. jau virš pusės metų tos nuotraukos guli, galvoju vis prisėsti patvarkyti, kažką patobulinti... O faktas, kad nefotografuoji RAW yra auksčiau visko, tiesiog LABAI neatsakinga. shame.

Paslauga buvo atlikta: 2024 liepą
Kokybė
Kaina
Bendravimas
Terminai