1. Paslaugos.lt
  2. Monika Akraneviciute

Nario REKOMENDUOJAMI paslaugų teikėjai

Gražvydas Kaškelis Vestuvių ir šeimos fotografas Gražvydas Kaškelis
Vestuvių ir šeimos fotografas Gražvydas Kaškelis
Vilnius

Labai rekomenduoju Gražvyda, nuostabu fotografą jūsų šventei! Stiprus atsidavimas savo darbui ir profesijai. Fotosesijos metu, 100% atsipalaidavimas lyg niekas mūsų nesektų ir nefotografuotu, todėl nuotraukos visos labai natūralios ir nuoširdžios. Visi svečiai gyrė Gražvydo nuotraukas, nes buvo apstulbę, kokios profesionalios ir tikros nuotraukos buvo užfiksuotos mūsų šventėje. Super!!!

Paslauga buvo atlikta: 2019 rugpjūtį
7S Films 7s Films
7s Films
Vilnius

Ignas, puikiai atliko savo darbą mūsų vestuvėse. Yra puikus savo srities žinovas, nuostabi asmenybė su kuria lengva leisti visą dieną ir nesijausti jog esi nuolatos sekamas kameros. Visos mūsų vestuvių akimirkos buvo užfiksuotos taip kaip norėjome. Tikrai verta rinktis šią paslaugą tokią svarbią gyvenimo dieną, nes tai bus su jumis visą likusį gyvenimą! Atsidavimas savo darbui jautėsi nuo pirmo susitikimo su Ignu, todėl ir galutinis rezultatas privertė jaustis, kad mūsų šventė buvo tokios kokios norėjome. Ačiū Ignai!

Paslauga buvo atlikta: 2019 rugpjūtį
Martynas Jancauskas Stogo skardinimo darbai
Stogo skardinimo darbai
Vilnius

Puikiai atlikti stogo keitimo darbai. Viskas įvykdyta laiku kaip tartasi. Labai tvarkingi ir sąžiningi darbuotojai. Už atlikta nepriekaištinga darbą, vien tik geros ir aukštos rekomendacijos. Ačiū! Tikrai kreipsimės kai tik reikes !!!

Paslauga buvo atlikta: 2021 gegužę