Viktorija
Jungėsi prieš 28 dienas
Registravosi prieš 7 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Norime padėkoti už prisidėjimą prie mūsų vestuvių šventės! 😎 Visa diena praėjo smagiai ir sklandžiai, turėjome daug gražių emocijų bei gerų prisiminimų. Taip pat iš svečių sulaukėme labai gerų atsiliepimų, daugelis minėjo jaukiai ir jautriai pravestą humanistinę ceremoniją, gerą nuotaiką ir smagiai praleistą laiką visos šventės metu! 😊 Jautėsi, kad į mūsų šventę buvo įdėta daug pasiruošimo ir dėmesio detalėms, prieš vestuves turėjome nemažai bendravimo bei aptarimų, todėl buvo ramiau laukti pačios dienos. Ačiū už skirtą laiką, įsitraukimą ir pastangas prisidedant prie mūsų šventės!
Labai džiaugiamės pasirinkę šį fotografą! Nuotraukos gavosi tiesiog nuostabios! kokybiškos, jaukios ir pilnos emocijų 😊 Komunikacija buvo labai maloni ir lengva nuo pat pradžių, į visus klausimus atsakyta greitai ir aiškiai. Darbą atliko itin operatyviai, o fotosesijos metu vyravo puiki nuotaika, todėl jautėmės laisvai ir komfortiškai. Tikrai rekomenduojame visiems, kas ieško profesionalumo, šilto bendravimo ir gražių prisiminimų 🩷