Snieszka Peliuna
Jungėsi prieš 14 valandų
Registravosi prieš 7 metus
Atsiliepimai2
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Noriu padėkoti už nuostabią ir nepamirštamą šventę, kurią surengėte mano 5 metų mergaitei :) Viskas buvo profesionalu, linksma ir itin kruopščiai apgalvota – nuo žaidimų iki siurprizų! 😊💖 Animatorė puikiai įsijautė į savo vaidmenis, įtraukė vaikus į veiklas ir sukūrė tikrą šventės magiją. Tikrai labai rekomenduoju šią komandą visiems, kas ieško kokybiškų, smagių ir įsimintinų pramogų vaikams!
Paslauga buvo atlikta:
2025
kovą
Turime nemažą sklypą, tai labai puikiai nupjovė žolę. Tikrai rekomenduoju,100 procentų.
Paslauga buvo atlikta:
2025
gegužę