Džastina Žem
Jungėsi prieš 3 metus
Registravosi prieš 7 metus
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Norėčiau pasidalinti savo teigiamu atsiliepimu apie fotografus Robertą bei Mantą, kurie fotografavo mūsų vestuvės. Nuo pat pradžių jie sukūrė labai patogią ir malonią atmosferą, kuri padėjo mums atsipalaiduoti ir būti natūraliems prieš kamerą. Fotografai puikiai suprato, kaip įamžinti mūsų emocijas ir mums svarbias akimirkas. Jie puikiai žvelgė į detales ir sumaniai panaudojo šviesą bei kompoziciją, kad sukurtų gražius vaizdus. Gavome nuotraukų, kurios pranoko mūsų lūkesčius. Be to, fotografai buvo labai lankstus ir prisitaikė prie mūsų norų. Jie taip pat davė mums keletą kūrybinių idėjų, kurios suteikė ypatingą atspalvį mūsų nuotraukoms. Apskritai, likome labai patenkinti šių fotografu darbu ir drąsiai galime juos rekomenduoti visiems, ieškantiems profesionalo vestuvių fotosesijai. Jie sukūrė nuostabius prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui.