Danguolė T., Kaunas
Jungėsi prieš 2 dienas
Registravosi prieš 2 dienas
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Visiems rekomenduoju kreiptis į laidojimo ir kremavimo paslaugų biurą "Ramybė" Kaune. Kreipiausi dėl laidojimo ir šarvojimo paslaugų čia, ir likau viskuo labai patenkinta ir dėkinga. Labai įspūdinga ir graži šarvojimo salė, giedoriai su smuiku, o gedulo gėlių grožis... Ypatinga padėka biuro vadovui Mantui, čia žmogus iš didžiosios raidės - padėjo viskuo, patarė, ir leido atsiskaityti už viską po laidojimo pašalpų gavimo, nereikėjo mokėti avansu į priekį.. Labai dėkoju ir visiems rekomenduoju..
Visiems rekomenduoju kreiptis į laidojimo ir kremavimo paslaugų biurą "Ramybė" Kaune. Kreipiausi dėl laidojimo ir šarvojimo paslaugų čia, ir likau viskuo labai patenkinta ir dėkinga. Labai įspūdinga ir graži šarvojimo salė, giedoriai su smuiku, o gedulo gėlių grožis... Ypatinga padėka biuro vadovui Mantui, čia žmogus iš didžiosios raidės - padėjo viskuo, patarė, ir leido atsiskaityti už viską po laidojimo pašalpų gavimo, nereikėjo mokėti avansu į priekį.. Labai dėkoju ir visiems rekomenduoju..