Ludmila
Jungėsi prieš 7 dienas
Registravosi prieš 8 dienas
Atsiliepimai1
Nario paslaugų teikėjų atsiliepimai
Nuostabus aptarnavimas, viskas vyko sklandžiai! Esu be galo patenkintas šios įmonės paslaugomis. Viskas nuo užsakymo iki automobilio grąžinimo vyko itin profesionaliai ir greitai. Automobilis buvo visiškai naujas, švarus ir labai smagus vairuoti. Jokių papildomų rūpesčių ar streso. Didelis ačiū komandai už puikų darbą – tikrai sugrįšiu dar ne kartą!
Paslauga buvo atlikta:
2026
birželį